RSS
sobota, 16 lipca 2016

... chciała poczytać Jeżowa i co? trafiła na bardzo rzeczowy i konkretny wykład o ziemniakach, pomidorach i solaninie.

15:58, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 04 lipca 2016

 

http://viralka.pl/20-niesamowitych-prac-artystow-ulicznych-z-calego-swiata/

Iluzje też

http://viralka.pl/22-optyczne-iluzji-ktore-kompletnie-zmyla-twoj-umysl-niesamowite-trojwymiarowe-obrazy/

14:46, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 czerwca 2016

...Jeżowa? sentymentalnie.

Julio Iglesias

Demis Russos

 Ale to też się Jeżowej spodobało mimo że reklama i szkolenie w jednym.

19:07, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 czerwca 2016

Jeżowa z racji swojego kompletu przypadłości zdrowotnych musi korzystać z wysikiwaczy.  Wzięła sobie do serca zalecenia lekarskie i używała ostatnio wysikiwacza T w dawce zaleconej w wypisie poszpitalnym. Efekt - nogi jak kłody (obie, a była jedna) brzuch jak balon, po mieszkaniu trzeba korzystać z wózka a o schodzeniu ze schodów lepiej nie myśleć. T miał być 4X mocniej działający niż F więc i dawka zmieniona. Zaintrygowana tymi byle jakimi efektami Jeżowa zaczęła się szczegółowo przyglądać obu i tak: T działa 4  razy silniej niż F ale żeby osiągnąć taki efekt jak po użyciu 1 tabletki F (40 mg) trzeba użyć 10 mg T (nie jedna T zamiast 1 F!!!): ceny: F - refundowany dostaniesz za 3,21 PLN a nierefundowany za 3, 61 PLN zaś T i jego odpowiedniki nie są refundowane i kosztują ok 20 PLN. Wniosek nasuwa się Jeżowej jeden: całe zaordynowane leczenie wyczyściło kieszeń a efekty zdrowotne -żadne.

A na marginesie - http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,20276830,miazdzyca-konczyn-dolnych-dlaczego-bola-nogi.html

11:36, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 01 maja 2016

http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/04/28/czy-bariera-krew-mozg-naprawde-istnieje/

21:22, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
środa, 09 marca 2016

...próbie wypełnienia kolejnej ankiety służącej narybkowi ze szkół pielęgniarskich i rehabilitacyjnych Jeżowa powiedziała sobie DOŚĆ!!!!ani jednej ankiety więcej! Dlaczego? Bo zdaniem Jeżowej są absolutnie bezsensowne; jeszcze (odpukać) ktoś taką ankietę potraktuje poważnie.

I wyjdzie jak przy ostatnim pobycie Jeżowej w szpitalu: ma diagnozę SM to nie podlega dyskusji, ma depresję i potrzebny jej psychiatra.

14:37, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 03 marca 2016

... w na wewnętrznym, zasilanie elektrolitami w ilości ok 1 litra dziennie, antybiotyk 2 x dziennie, dopamina w pompie, wymiana wenflonu średnio raz dziennie. Wysikiwacz w tabletkach, wątroba, żołądek, trzustka, śledziona całe i na miejscu, płucka jakieś nie takie, serce niby nie źle, ale też trochę nie tak.

Szkoda gadać.

A tak w kwestii dziennego zużycia soli to u Jeżowej zbliżało się do 9 g dziennie; i to z błogosławieństwem medycznym.

11:27, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 lutego 2016

... urzadzenie   coś wniosłoby do rozwikłania  problemu przyczyn SM? Jeżowej się wydaje,że tak; ale to wymaga chęci połączenia kilku różnych kawałków medycyny; na to Jeżowa  nie ma wpływu.

18:53, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 30 listopada 2015

... lania wosku i innych atrakcji nie było.  Jeżowa chciała by do kina, nowego Bonda zobaczyć ale nie wie czy przed świętami da radę; wprawdzie wyprowadza się do stanu chodzącego przy ścianie i meblach ale trochę to potrwa. Jak długo - się okaże. 

 

 

 

 

 

09:44, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 listopada 2015

...listopada połowa,  Jeżowa przeszła ze stanu rozplaszczenia na podłodze ( bo z podłogi spaść się nie da; chyba że do sąsiadów przez dziurę w suficie) do stanu wózkowo- samoobsługowego.. Poza tym poddawana jest terroryzmowi psychologicznemu: bo ty nie chcesz leczyc SM-u tylko wmawiasz sobie jakieś inne mało ważne rzeczy; jeszcze chwila usłyszy: ty masz nas w nosie.

 Tu Jeżowa  zmieli w zębach kilka niecenzuralnych słów na temat stosownych kampanii i bezmyślnie przyjmowanych przez rodzinę treści.

 

 

 

 

10:47, 4jezowa
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8